راهنمای خرید به صرفه ترین بسته اینترنت از همراه اول، ایرانسل و رایتل

rasoolnzh

بهترین بسته های اینترنت همراه اول

همیشه در دسترس بودن یکی از مهم ترین مزایای استفاده از تلفن های هوشمند است. اما با گسترش استفاده از اینترنت و امکانات گسترده ای که این بستر در اختیار کاربران قرار می دهد، همیشه آنلاین بودن به ویژگی جدید کاربران تلفن های هوشمند تبدیل شده است. شاید به نوعی بتوان گفت یکی از هداف اصلی اجرای طرح ترابردپذیری نیز در اختیار گذاشتن قدرت انتخاب برای کاربران به منظور استفاده از گسترده ترین پوشش های اینترنتی در کشور باشد. اما سوالی مهم هم در این بین وجود دارد که از بین چندین طرح گوناگون اپراتورهای موبایل چطور می توان بهترین گزینه را انتخاب کرد؟

در این راهنما قصد داریم بهترین بسته های اینترنت را تا حد ممکن معرفی کرده و طریقه ثبت درخواست برای خرید هر یک از آنها را نیز مشخص کنیم. اولین اپراتور کشور همراه اول است و به همین دلیل راهنمای خرید بسته های اینترنتی ما نیز از همراه اول آغاز می شود. همراه اول در بین تعرفه های اینترنتی خود دو بسته به نام های آلفا و آلفا + معرفی کرده که طبق گفته های وب سایت این اپراتور، اولی با محدودیت سرعت ۵۱۲kbps و دومی بدون محدودیت سرعت است. وضعیت سرعت اینترنت موبایل آنقدرها هم جالب نیست که بخواهید روی سرعت محدود حساب باز کنید و به همین دلیل بهتر است از سراغ بسته های آلفا + بروید. در این بخش قیمت ها بر اساس محدودیت حجم دریافتی در نظر گرفته شده اند و بسته پایه دارای ۳۰ مگابایت اینترنت روزانه و ۳۰ مگابایت اینترنت شبانه تنها برای یک روز به قیمت ۹۰۰ تومان است. به همین ترتیب بالاترین بسته در این مجموعه نیز به ۴ گیگابایت روزانه و ۴ گیگابایت شبانه به مدت ۳۰ روز و با قیمت ۱۷۰۰۰ تومان اختصاص دارد. اگر کمی به این جدول دقت کنید مشاهده خواهید کرد که بسته ۲ گیگابایتی یک روزه (۱ گیگابایت روزانه و ۱ گیگابایت شبانه) به مبلغ ۹۰۰۰ تومان به فروش می رسد. به نظر میرسد بهترین حالت برای خرید بسته های اینترنتی از همراه اول، انتخاب گزینه ۸ گیگابایتی (۴ گیگابایت روزانه و ۴ گیگابایت شبانه) برای مدت ۳۰ روز به قیمت ۱۷۰۰۰ تومان است و در مرحله بعد نیز بسته یک ماهه ۴ گیگابایت (۲+۲ گیگابایتی) با قیمت ۱۲۰۰۰ تومان قرار دارد. روش فعال سازی هر دوی این بسته ها نیز با استفاده کد دستوری #۲۳*۱۰۰* می باشد.

شما میتوانید بسته های همراه اول را از اینجا (آف نت) بدون مالیات و با قیمت بسیار پایین خرید نمایید.

همچنین اگر جزو آن دسته از کاربران هستید . عمده مصرف اینترنت شما بین ساعت های ۲ تا ۷ صبح است می توانید از بسته یک ماهه آلفا + شبانه با حجم ۲۲ گیگابایت و قیمت ۹۰۰۰ تومان استفاده کنید. فعال سازی این طرح با استفاده از کد دستوری #۲۷۳*۱۰۰* می باشد.

بهترین بسته های اینترنت ایرانسل

بسته های ایرانسل تنوع بیشتری نسبت به اپراتور اول دارند. ایرانسل برای کاربران خود طرح های سالانه، شش ماهه، یک ماهه، هفتگی، روزانه و حتی ساعتی در نظر گرفته تا هر کاربری بتواند با توجه به نیاز خود از این بسته ها استفاده کند.

البته باید این نکته را هم در نظر داشته باشید ، قیمت بسته های ساعتی و روزانه به مراتب گران تر از بسته های مدت دار است . به همین دلیل اگر کاربر ثابت اینترنت هستید بهتر است دور بسته های ساعتی یا روزانه را خط بکشید. به علاوه ایرانسل طرح های عجیب و غریب دیگری هم دارد. بسته هایی مانند ۵ گیگابایت هفتگی برای ساعت های ۶ صبح تا ۱۲ ظهر به قیمت ۲۰۰۰ تومان یا ۶ گیگابایت هفتگی به صورت ۲ گیگابایت روزانه و ۴ گیگابایت شبانه با قیمت ۱۰۰۰۰ تومان که ظاهرا هر یک برای گروه خاصی از کاربران در نظر گرفته شده است.

اما بازهم بهترین بسته ایرانسل که هم قیمت زیادی نداشته باشد و هم مدت کوتاهی کار نکند، بسته یک ماهه این اپراتور با حجم ۱۰ گیگابایت، بدون محدودیت سرعت و بدون محدودیت زمان است که با قیمت ۳۲۵۰۰ تومان به فروش می رسد و با استفاده از کد #۳*۸*۵*۵۵۵* می توانید آن را فعال کنید.

شما میتوانید بسته های اختصاصی ایرانسل را از اینجا (آف نت) بدون مالیات و با قیمت بسیار پایین خرید نمایید و همچین میتوانید بسته های رسمی را بدون مالیات خرید کنید.

نظرات کاربران

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!