بسته های شگفت انگیز ایرانسل و همراه اول

علی تارک

کد شگفتی های ایرانسل و همراه اول :

پیشنهادهای شگفت‌انگیز‌ برای کاهش هزینه‌ها

 

offnett.ir

 

 

اینترنت امروزه یکی از منابع مفید برای دانلود اطلاعات و فایل های مورد نیاز ما می‌باشد. کاربران با استفاده از این شبکه قادر هستند تا اطلاعات مورد نیاز خود از قبیل نرم افزار، موزیک، فیلم و سایر فایل ها را با استفاده از اینترنت بر روی گجت های خود بارگذاری کنند. البته همانطور که اطلاع دارید هزینه‌ی استفاده از اینترنت بسیار زیاد است و اکثرا کاربران از اینترنت محدود و با بسته های حجمی استفاده می کنند که با این بسته ها امکان دانلود حجیم فایل میسر نیست.برای رفع این مشکل اپراتور ایرانسل و همراه اول ایرانسل اقدام به ارائه بسته های مقرون به صرفه و یا نامحدود شبانه کرده اند تا مشترکین اهل دانلود بتوانند در ساعات افت مصرف و ساعات خلوت اینترنت اقدام به دانلود اطلاعات با حداکثر سرعت کنند.

همانطور که میدانیدتیم اف نت علاوه بر فروش انواع بسته اینترنت ارزان ایرانسل وهمراه اول در کشور، تمام تلاش خود را در جهت ارائه راهکار های مناسب و کاربردی در جهت بهره مندی تمامی مردم از اینترنت ارزان و پر سرعت به کار بسته است . پیشنهاد میکنم مطالب پیشین اف نت را در این مورد مطالعه نمایید.

مدیریت مصرف اینترنت موبایل کاهش میزان مصرف داده و باتری تا%۵۰

کاهش میزان مصرف داده و باتری تا %۵۰ (بخش سوم)

 

 

کد شگفتی های ایرانسل و همراه اول مجموعه‌ای از بسته‌ها و طرح‌های تشویقی است که به صورت ثابت، دوره‌ای ، مناسبتی از قبیل مناسبت‌های ملی و مذهبی ارائه می‌شوند.با شماره‌گیری کد شگفتی های ایرانسل و همراه   می‌توانید از طرح‌ها و بسته‌هایی استفاده کنید که هزینه‌های شما را به شکلی باورنکردنی کاهش می‌دهند. این کد در ایرانسل #۴۴۴۴* و در همراه اول  #۱۰۰۰* می باشد . در ادامه با نحوه کارکرد این کد ها اشنا می شویم

 

کد  شگفتی های ایرانسل

# ۴۴۴۴ *

در سیمکارت های اعتباری و دائمی ایرانسل با شماره گیری این کد با  سه انتخاب مواجه خواهید شد: مکالمه ،اینترنت و بوم (دلخواه) 

 

پیشنهادهای شگفت‌انگیز‌ مکالمه ایرانسل #۱*۴۴۴۴*  :

این کد ussd ایرانسل برای بسته های مکالمه ایرانسل می باشد که در ابتدا باید مدت زمان اعتبار بسته خود را انتخاب کنید.این بسته ها به ترتیب به دسته بندی های ساعتی، روزانه، هفتگی و ماهانه تقسیم شده اند و پس انتخاب مدت زمان بسته مکالمه ایرانسل به شما یک و یا چند بسته مکالمه پیشنهاد میدهد؛ به طور مثال ۵۰۰۰ ت مکالمه ایرانسلی ،۵۰۰ ت. که با انتخاب بسته مورد نظر خود و تایید ان مبلغ مورد نظر از شارژ شما کم می شود

نکته ۱: این بسته های مکالمه ایرانسل مخصوص مکالمه با شماره های ایرانسل میباشد و در صورت تماس با شماره های دیگر اپراتورها هزینه مکالمه به صورت ازاد از شارژ شما کم میشود.

نکته ۲: این طرح برای هر مشترک منحصر به فرد است که با توجه به میزان مصرف او به روزرسانی می‌شود.

نکته ۳ مهم:برای اطلاع از باقیمانده اعتبار بسته مکالمه شگفت‌انگیز‌ کافیست پس از اولین تماس با استفاده از کد استعلام شارژ  #۲*۱*۵۵۵*  میزان باقیمانده شارژ خود را مشاهده نمایید.اگر حتی در گوگل هم جستجو کنید متوجه مشکل کاربران در استفاده و استعلام این بسته هارا متوجه می شوید  

نکته ۴: این بسته های شگفت انگیز مکالمه ایزانسل را از طریق برنامه ایرانسل من و یا سایت ایرانسل هم میتوانید فعال نمایید.

 

پیشنهادهای شگفت‌انگیز‌ اینترنت ایرانسل #۲*۴۴۴۴* :

این کد ussd ایرانسل برای بسته های شگفت انگیز اینترنت ایرانسل می باشد که این طرح که به نام پیشنهاد داغ دیتا هم شناخته می‌شود و در بازه های زمانی ساعتی، روزانه، هفتگی، پانزده روزه، ماهانه و بلندمدت ارائه می‌شود.

نکته ۱: این طرح برای هر مشترک منحصر به فرد است و میزان حجم ترافیک و قیمت ان با توجه به میزان مصرف او به روزرسانی می‌شود.

نکته ۳ مهم: اطلاع از باقیمانده اعتبار بسته اینترنت شگفت‌انگیز‌، با شماره‌گیری کد دستوری #۴۴۴۴*۱۴۱* امکان‌پذیر است.

نکته ۴: این بسته های شگفت انگیز اینترنت ایزانسل را از طریق برنامه ایرانسل من و یا سایت ایرانسل هم میتوانید فعال نمایید.

نکته ۵: اف نت توانایی رقابت با این بسته های شگفت انگیز اینترنت ایرانسل را ندارد لذا فعال سازی و پشتیانی این بسته ها با ایرانسل می باشد.

 

پیشنهادهای شگفت‌انگیز‌ بوم (دلخواه)  #۳*۴۴۴۴* :

 

طرح بوم و بوم + طرح هایی شگفت انگیز هستند که با ان میتوانید بسته شگفت انگیز دلخواه خود را بسازید .ابتدا باید بازه زمانی بسته را انتخاب نمایید و سپس دقایق مکالمه بین اعداد ۵۰ تا ۳۰۰۰ دقیقه انتخاب نمایید و سپس تعداد پیامک ها بین ۵۰ تا ۵۰۰  و در نهاییت مقدار اینترنت همراه بین ۵۰ تا ۱۰۲۴۰ به مگابایت را مشخص نمایید.پس از ان قیمت را مشاهده کرده اید اگر به صرفه است ان را تایید نمایید

 

نکته ۱: برای اطلاع از میزان اعتبار بسته خریداری شده، کد #۵*۱۴۱* را شماره‌گیری کنید.

 

 

 

 

 

کد  شگفتی های همراه اول 

۱۰۰۰#*

هدف رو بزن

1000

 

همراه اول از دی ماه ۹۴ بسته مکالمه همراهی، اینترنت ویژه، طرح خوشامد۱۰۰۰ و پیامک همراهی خود را در قالب طرح #۱۰۰۰#* برای هر دو گروه سیم کارت های اعتباری و دائمی معرفی نمود.این طرح ها به صورت ثابت، دوره ای و مناسبتی به مشترکین ارائه میشود.

همراه اول در قالب این طرح بسته های شگفت انگیز خود را برای هر مشترک به صورت مجزا ارائه نموده است که اف نت در اینجا فقط به طرح اینترنت ویژه همراه اول میپردازیم. 

 

بسته اینترنت ویژه همراه اول  #۲*۱۰۰۰* :

در طرح اینترنت ویژه به هریک از مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول بسته اینترنت مختص وی (متناسب با الگوی مصرف وی) از نوع آلفا+ با سرعت بدون مرز، با قیمتی مقرون به صرفه پیشنهاد می ­شود.خود این طرح به دو زیر شاخه اینترنت همراهی و اینترنت نامحدود تقسیم میشود.

 

۱. بسته اینترنت همراهی همراه اول   #۱*۲*۱۰۰۰*: 

در طرح اینترنت همراهی به هریک از مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول بسته اینترنت مختص وی (متناسب با الگوی مصرف وی) از نوع آلفا+ با سرعت بدون مرز، با قیمتی مقرون به صرفه پیشنهاد می شود. مشترکین همراه اول می توانند با شماره گیری #۱*۱*۲*۱۰۰۰*  بسته اینترنت همراهی خود را رویت نموده و پس از تایید، آن را فعال نمایند.

 

نکته ۱: این طرح مختص کلیه مشترکین دایمی و اعتباری است.

نکته ۲: علاوه بر کد #۱*۲*۱۰۰۰*   طرح اینترنت همراهی همراه اول  با کد*۱۰۰*۶۲۱#  نیز در دسترس میباشد.

نکته ۳: برای استعلام از باقی مانده طرح اینترنت همراهی خود میتوانید از کد #۰*۱*۲*۱۰۰۰* و یا *۱۰۰*۶۲۰# استفاده نمایید.

نکته ۴: این طرح برای هر مشترک منحصر به فرد است و میزان حجم ترافیک و قیمت ان با توجه به میزان مصرف او به روزرسانی می‌شود.

۲. بسته اینترنت نامحدود همراه اول   #۲*۲*۱۰۰۰* :

همراه اول با ایده گرفتن از طرح بسته های نامحدود شبانه ایرانسل  اقدام به ارائه بسته های نانحدود شبانه خود کرده است .

مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول می توانند به واسطه‌ی بسته نامحدود همراه اول اقدام به دانلود شبانه با سرعت بالا کنند. این بسته ها از ۱ شب تا ۱۱ صبح قابل خرید هستند و تا سقف منصفانه‌ی مصرف داده می توانید اقدام به دانلود بپردازید.

این بسته ها در سه بازه زمانی یک روزه،یک هفته ای و یک ماهه ارائه شده که هر کدام ازین بازه های زمانی ۲ تا ۷ بامداد و ۱ تا ۱۱ ظهر تقسیم بندی شده اند .

 

نکته ۱: برای استعلام از باقی مانده طرح اینترنت همراهی خود میتوانید از کد #۰*۲*۲*۱۰۰۰* استفاده نمایید.

نکته ۲: این طرح برای هر مشترک منحصر به فرد است و میزان حجم ترافیک و قیمت ان با توجه به میزان مصرف او به روزرسانی می‌شود.

 

 

نکته مهم : اف نت توانایی رقابت با بسته های شگفت انگیز ایرانسل و همراه اول معرفی شده را ندارد و معرفی این بسته ها در اینجا به منظور اشنایی شما کاربران اف نت  با این بسته ها می باشد. چرا که هدف ما فقط فروش بسته های اینترنت نیست و معرفی روش های ارزان حتی اگر به ضرر اف نت باشد نیز برای ما مهم است    

در اینجا ضمن تشکر از شما کاربران محترم اف نت امیدواریم مطالب فوق کارگشا و مفید بوده باشد و ضمنا ما را با نظرات خود در راستای مفیدتر شدن مساعدت  نمایید.

لینک کوتاه :

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!