بسته های بدون محدودیت زمانی ایرانسل

علی تارک

اف نت : تنها ارائه دهنده ی بسته های بدون محدودیت زمانی

 

offnett.ir

 

اپراتور ها و شرکت های زیادی در ایران به ارائه و پشتیبانی از بسته های اینترنت ثابت و سیار خود می پردازند. بسته های روزانه، ماهانه، سالانه، در طیف حجم های متنوع و حتی بدون محدودیت حجم دانلود که معمولا به صورت بسته های نامحدود شبانه ارائه میشوند .

تمامی بسته های اینترنت دارای یک بازه زمانی (تاریخ انتقضا) مشخص میباشند؛ به طور مثال اگر شما بسته ۵ گیگ اینترنت ماهانه ایرانسل را خریده باشید حتی اگر از ان بسته هیچ مصرفی هم نداشته باشید باز هم پس از پایان مهلت زمانی ان بسته غیر فعال می شود.

همانطور که میدانید اف نت علاوه بر فروش انواع بسته اینترنت ارزان ایرانسل و انواع بسته اینترنت همراه اول در ایران اهداف دیگری را نیز دنبال می کند.یکی از اهداف مهم اف نت  بهره مندی تمام مردم از اینترنت ارزان و همچنین بهینه سازی مصرف اینترنت میباشد. پیشنهاد میکنم که مطالب پیشین اف نت را مطالعه نماید.

۴ راه کاهش مصرف دیتای همراه(اینترنت همراه)

اف نت: خرید بسته اینترنت ارزان ایرانسل ، خریدی امن و راحت

بسته های شگفت انگیز ایرانسل و همراه اول

صرفه جویی در مصرف اینترنت UDS)Ultra Data Saving) چیست؟

مدیریت مصرف اینترنت موبایل کاهش میزان مصرف داده و باتری تا%۵۰

 

بسته های بدون محدودیت زمانی اف نت

offnett.ir

با فراگیر شدن اینترنت ثابت و پوشش خدمات WIFI در منازل و مکان های کسب و کار و تجاری بسیاری از افراد برای اتصال به اینترنت از این خدمات استفاده می کنند و به ندرت برای سیم کارت های خود اقدام به فعال سازی بسته های اینترنت می کنند.و از جهتی دیگر هم نگران این هستند که اگر برای سیم کارت خود بسته اینترنت فعال نمایید با توجه به عدم استفاده از اینترنت سیم کارت خود ان بسته پس از مدت زمان مشخص شده غیر فعال خواهد شد.

طبق مطالب فوق مشکل اصلی تمام بسته های اینترنت ثابت و سیار محدودیت زمانی ان هاست اما  برای اولین بار در ایران اف نت اقدام به ارائه بسته های اینترنت بدون محدودیت زمانی برای سیم کارت های ایرانسل نموده است ؛ یعنی شما اگر شما بسته ۱G بدون محدودیت زمانی از اف نت خریداری نمایید حتی اگر یک سال هم از ان بسته استفاده نکنید باز اینترنت شما قطع نخواهد شد.

با توجه به هزینه بر بودن این طرح برای اف نت این بسته های بدون محدودیت زمانی کمی گرانتر از بسته های معمولی اف نت می باشند اما باز هم برای مشتریان بسیار به صرفه هستند.

اگر به این بسته های ارزان اینترنت بدون محدودیت زمانی علاقه مند هستید میتوانید از لینک های زیر اول ان ها را مقایسه و سپس  اقدام به خرید ان ها نمایید

 

لینک ۱: بسته های بدون محدودیت زمانی ایرانسل

لینک ۲ : صفحه اصلی خرید بسته های اینترنت ارزان ایرانسل

 

 

نظرات کاربران

  1. بازتاب: آف نت | سرویس جدید «ابرینو»: فضای ابری ایرانی

  2. بازتاب: آف نت | امنیت سایبری، عبور از تحریم های اینترنتی با تغییر DNS

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!