اف نت: خرید بسته اینترنت ارزان ایرانسل ، خریدی امن و راحت

علی تارک

ایا تاکنون به تفاوت قیمت بسته های اینترنت اف نت توجه نموده اید؟

حتما برای شما هم پیش امده که با مشاهده قیمت های انواع بسته اینترنت ارائه شده توسط اف نت تعجب کرده باشید.

پیشنهاد میکنم حتما مطالب پیشین ما را مطالعه نمایید

چرا باید به آف نت اعتماد کنیم ؟

 اول از متصل شدن بستت مطمئن شو بعد پولشو بده 

 بسته های شگفت انگیز ایرانسل و همراه اول

 

حتما شما قبل از اشنایی با اف نت برای خرید بسته اینترنت ایرانسل و یا همراه اول از راه های مختلفی نظیر ابلیکشن ها و سایت های مختلف و یا از طریق شازژ سیم کارت خود اقدام به خرید بسته اینترنت ایرانسل و یا خرید بسته اینترنت هدیه برای دوستان و اشنایان خود میکردید.اما پس از اشنایی با اف نت و مشاهده قیمت بسته های اینترنت ایرانسل و همراه اول؛ متعجب شده باشید و حتی برای امتحان هم که شده یک بار خرید کرده اید و متوجه شده اید که بسته اینترنت شما و یا بسته اینترنت هدیه شما به سرعت فعال شده و حتی اگر مشکلی در پرداخت بوجود امده باشد نیز اف نت پاسخگو بوده و تمام تلاش تیم اف نت در راستای رضایت مشتری بوده است …

جالب است بدانید تیم اف نت از ابتدای اسفند ۹۷ قسمت اینترنت هدیه خود ا مجدد راه اندازی نمود؛ یعنی به ازای هر تراکنش ۵۰ مگابایت اینترنت هدیه در نظر گرفته میشود و پس از چند خرید مشتری میتواند از طریق راه های مختلف تماس با ما درخواست اینترنت هدیه بدهید و جالب تر اینکه گاهی مواقع پیش می اید که شما برای خرید بسته اینترنت برای خود و یا برای دیگران نیاز به اینترنت دارید بازهم میتوانید با تماش با پشتیبانی اف نت در خواست بسته اینترنت بدهید و پس از دریافت  ۱۰۰ مگ اینترنت میتوانید اقدام به خرید بسته اینترنت ایرانسل و یا همرا اول نمایید.

 

 

ایا تاکنون به تفاوت قیمت بسته های اینترنت اف نت توجه نموده اید؟

در اینجا میخواهم برای شما مثال هایی از تفاوت قیمت بسته های اینترنت ایرانسل  اف نت و دیگران  برای شما کاربران محترم ارائه کنیم

مثال بسته اینترنت ۱۰ گیگ یک ماهه:

قیمت این بسته در  ایرانسل ۲۹۵,۰۰۰ زیال است. اگر بخواهید این بسته را خرید نمایید باید ۹درصد مالیات را نیز به ان اضافه نمایید  یعنی مبلغ ۲۶,۵۵۰ ریال مالیات این بسته است که با قیمت اولیه بسته اگر جمع نمایید در کل  برای خرید این بسته اینترنت ایرانسل باید مبلغ ‭۳۲۱,۵۵۰‬ ریال بپردازید.فرقی نمیکند شما از هر سایت و یا اپلیکشنی دیگری خرید نمایید باز هم در نهایت باید این مبلغ را بپردازید.اگر بخواهید این بسته را از طریق شارژ سیم کارت بپردازید باید بدانید که برای داشتن این مبلغ در سیم کارت خود نیز شامل مالیات میشوید و یا بانک صادر کننده کارت شما به صورت جداگانه برای خود ۹ درصد مالیات از حساب شما کم میکند. یعنی بسته اینترنت ۱۰ گیگ اینترنت ایرانسل برای شما در نهایت ۳۲۱,۵۵۰‬ ریال تمام میشود.

اما در اف نت این بسته ارزان ایرانسل با قیمت ۲۸۵,۰۰۰ ریال به فروش میرسد؛ یعنی ‭۳۶,۵۵۰‬ تفاوت قیمت اف نت با دیگران است. قیمت هر گیگ اینترنت در این بسته ‭۲۸,۵۰۰‬ میباشد. ضمنا این بسته برای همکاران ویژه اف نت شامل ۱۰ دزصد تخفیف اولیه می شود که ازین نیز ارزانتر میشود.

 

مثال بسته اینترنت ۲۴ گیگ ۳ ماهه:

قیمت این بسته در ایرانسل ۵۸۰,۰۰۰ ریال است که با احتساب مالیات یعنی ۵۲,۲۰۰ ریال قیمت این بسته اینترنت ایرانسل درواقع ۶۳۲,۲۰۰ ریال است .

اما قیمت این بسته در اف نت همان ۵۸۰,۰۰۰ ریال بدون هیچ گونه مالیاتی میباشد.تفاوت قیمت تمام شده اف نت با دیگران ‭۵۲,۲۰۰ ‬  ریال میباشد.   ضمنا این بسته برای همکاران ویژه اف نت شامل ۱۰ دزصد تخفیف اولیه می شود که ازین نیز ارزانتر میشود.

 

 

مثال بسته اینترنت ۴۸ گیگ ۶ ماهه:

قیمت این بسته اینترنت ایرانسل در  ۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان میباشد و با احتساب ‭۱۰۳,۵۰۰‬ ریال که به عنوان مالیات به ان افزوده میشود قیمت تمام شده این بسته اینترنت ایرانسل ۱,۲۵۳,۵۰۰‬ ریال میباشد .

اما قیمت تمام شده این بسته در اف نت بدون هیچ گونه مالیاتی ۱,۱۵۰,۰۰۰ ریال  میباشد. که تفاوت ان با دیگران  ۱۰۳,۵۰۰‬ ریال میباشد و قیمت هرگیگ اینترنت ایرانسل ۲۳,۹۵۸ ریال میشود.ضمنا این بسته برای همکاران ویژه اف نت شامل ۱۰ دزصد تخفیف اولیه می شود که ازین نیز ارزانتر میشود.

 

 

مثال بسته اینترنت ۷۲ گیگ یک ساله:

قیمت این بسته اینترنت در  ایرانسل ۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان میباشد با احتساب ‭۱۳۹,۵۰۰‬ ریال به عنوان مالیات به ان افزوده میشود قیمت تمام شده این بسته اینترنت ایرانسل ‭ ۱,۶۸۹,۵۰۰‬ریال میباشد .

قیمت تمام شده این بسته در اف نت ۱,۴۴۰,۰۰۰ ریال  میباشد بدون هیچ گونه مالیاتی؛ تفاوت قیمت اف نت و دیگران ۲۴۹,۵۰۰ ریال میباشد.در این بسته  قیمت هرگیگ اینترنت در این بسته ‭۲۰,۰۰۰‬ ریال میشود.

 

این ها فقط مثال هایی از تفاوت قیمت واقعی و تمام شده انواع بسته اینترنت ایرانسل در اف نت با دیگران  میباشد.

شما کاربران محترم اف نت میتوتنید از طریق سایت اف نت و یا اپلیکیشن اف نت در بازار و یا از طریق ربات اف نت اقدام به خرید بسته اینترنت ایرانسل خود و یا بسته اینترنت هدیه برای دیگران کنید

 

نظرات کاربران

  1. بازتاب: آف نت | بسته های شگفت انگیز ایرانسل و همراه اول

  2. بازتاب: آف نت | بسته های بدون محدودیت زمانی ایرانسل

  3. بازتاب: آف نت | محدود کردن نرم افزارها در استفاده از اینترنت با فایروال ویندوز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!