اشتراک‌‏گذاری بسته‏‌های اینترنت همراه ممکن شد

علی تارک

معرفی بسته های اشتراکی دیتا،بسته های چند کاربره

 

بسته های چند کاربره: 

چند وقتی است که اپراتورهای تلفن همراه اقدام به ارائه سرویس بسته های اشتراکی دیتا و یا به استطلاح بسته های چند کاربره اینترنت کرده اند؛ با این سرویس جدید، مشترکانی که به جز یک سیم کارت در تلفن همراه خود، سیم کارت دیگری در تبلت، مودم و یا گوشی تلفن همراه دیگر خود در اختیار دارند، به جای شارژ چندین سیم کارت، کافیست یک حساب چند کاربره را فعال کرده و بسته افزایشی موردنظر خود را برای این حساب فعال کنند. همچنین از طریق سرویس حساب چندکاربره، پدر خانواده می‌تواند حسابی مشترک برای اعضای خانواده خود ایجاد کرده و آن را به اشتراک بگذارد و یا یک گروه از دوستان، بسته‌های موردنیاز خود را با هم به اشتراک بگذارند و یا مدیر یک شرکت میتواند با ایجاد این حساب، آن را بین کارمندان خود به اشتراک بگذارد.

ایرانسل مدت هاست که سروبس بسته های اینترنت چند کاربره را برای مشترکین خود ارائه کرده است اما پس از ان چندیست اپراتور همراه اول نیز برای سیم‌کارت دائمی و یا اعتباری همراه اول اقدام به ارائه بسته های اشتراکی دیتا کرده است.اما نحوه خرید و فعال سازی و همچنین نحوه افزودن و حذف افراد در این نوع بسته ها با ایرانسل متفاوت است

 

نحوه خرید و فعال سازی بسته های اشتراکی دیتا همراه اول :

این بسته ها ۳۰ روزه برای سیم‌کارت دائمی و یا اعتباری همراه اول قابل استفاده است.

معرفی طرح:

بسته‌های اشتراکی دیتا، بسته‌های ۳۰ روزه اینترنت هستند که حجم آنها می‌تواند میان چند مشترک به اشتراک گذاشته شود. در این سرویس فعالسازی توسط یک مشترک (خریدار بسته) انجام می‌شود. خریدار بسته در صورت تمایل می‌تواند در هنگام فعالسازی و یا در طول مدت زمان استفاده از سرویس، اقدام به افزودن یک یا چند مشترک زیر مجموعه و یا حذف آنها نموده و حجم بسته را با آنها به اشتراک گذارد.

شرایط و قوانین:

 • خریدار بسته در زمان فعالسازی سرویس نباید هیچ بسته ی فعالی داشته باشد.
 • خریدار بسته در هر لحظه فقط می تواند یک بسته ی اشتراکی فعال داشته باشد. اما عضو زیر مجموعه می تواند همزمان با بسته ی اشتراکی، بسته اینترنت دیگری داشته باشد.
 • افزودن هر عضو زیر مجموعه در ازای پرداخت هزینه ۷,۰۰۰ تومان صورت می‌گیرد.
 • خریدار بسته می‌تواند در زمان افزودن هر عضو زیر مجموعه به سرویس، برای او یک سقف مجاز مصرف تعیین کند. این سقف مصرف متناسب با نوع بسته اشتراکی فعال شده قابل انتخاب خواهد بود.
 • هر عضو میتواند فقط زیرمجموعه یک خریدار بسته باشد و تا زمان اتمام بسته اشتراکی موجود نمی تواند عضو بسته اشتراکی دیگری شود. همچنین یک عضو نمی تواند خودش به عنوان خریدار بسته، بسته اشتراکی فعال کند.

 

نحوه خرید و فعالسازی بسته:

خرید، فعالسازی و همچنین استعلام وضعیت بسته های اشتراکی دیتا از طریق اپلیکیشن همراه من و یا سایت همراه من در منوی “خدمات من” امکان‌پذیر است.

 

MCI CHANDKARBARE OFFNETT.IR

 

 

همانطور که در جدول فوق می بینید همراه بسته های اشتراکی دیتا ۳۰ روزه خود را در حجم های ۱۵،۲۵و۵۰ گیگابایت ارائه کرده است. اما اینکه این بسته ها ایا به صرفه هستند یا خیر تصمیم با شماست.

شما کاربران محترم اف نت همچنین میتوانید مطالب پیشین ما را مطالعه نمایید

 

 

نظرات کاربران

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :

  عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

  با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!